2010. július 18. 23:00

Kettő bronz zárásként az Ifi EB-n

07.14 - 18. ,    Helsinki    (50m-es medencében)

Ifjúsági Európa-bajnokság 2010, Helsinki
A verseny utolsó napján Szána Zsombor és Biczó Bence révén két bronzérmet szerzett a magyar csapat. Előbbi 400 méter vegyesen, utóbbi 100 métrer pillangón állhatott fel a dobogóra.

2010. július 18. 20:30

Országos Delfin Seregszemle 2010.

A Delfin Seregszemlét a MÚSZ ezen a hétvégén a 2000 - 2001-ben született korosztályos úszóknak Hódmezővásárhelyen rendezte meg.

Szombati (július 17.) JEGYZŐKÖNY innen elérhető

Vasárnap (július 18.) délelőtt eredményei innen elérhetőek

Vasárnap (július 18.) délután eredményei innen elérhetőek

TELJES JEGYZŐKÖNYV innen elérhető

2010. július 17. 16:50

Bernek Péter Európa bajnok 200m háton !!!

A magyar küldöttség következő aranyérmét Bernek Péter gyűjtötte be, aki nagy magyar virtussal (show-val) Európa-bajnoki címet nyert 200m háton. A ráadás ebben a versenyszámban KETTŐS magyar győzelem született,mert Zámbó Balázs 2. helyen csapott célba !!!

2010. július 16. 17:00

Biczó Bence Európa bajnok 200m pillén !!!

A magyar küldöttség első aranyát Biczó Bence szerezte, aki szédületes hajrával Európa-bajnoki címet nyert. Ő a hatodik leggyorsabb  a világon 200 pillangón a felnőttek közt!!!

2010. június 28. 20:00

VIDÉK OB eredmények

06.25 - 27. ,  Marcali  (50m-es medencében)

eredmények INNEN letölthetők !

2010. június 20. 16:00

IFI OB eredmények

06.17 - 20. ,  Eger  (50m-es medencében)

2010. június 7. 20:24

Hétvégi úszóversenyek

Úszóiskolák versenye - Bp., Margitsziget

(33m-es medencében)            JKV  itt !

Delfintalálkozó - Bp., Margitsziget

(50m-es medencében)            JKV  itt !

Megyei béka seregszemle -  Hódmezővásárhely

Regionális felmérő verseny -  Hódmezővásárhely

Parafa  Kupa  -   Gyöngyös

(50m-es medencében)            JKV  itt !

2010. május 23. 19:24

Hétvégi úszóverseny eredmények

Nyugat-Dunántúli Régió Bajnokság II. forduló -  Szombathely

Kuchinka Vilmos Emlékverseny-  Kiskunfélegyháza

(33m-es medencében)            JKV itt !

2010. május 16. 18:45

TYR-Toyota Tmax Kupa 2010.

Szegeden megrendezték a TYR-ToyotaTmax Kupát. A rangos verseny eredményeit érdemes megnézni!   Kattints ide !

Arany Üst Nemzetközi Úszóverseny

Megkezdődött a 31. Arany Üst Nemzetközi Úszóviadal Dunaújvárosban. Már az első napon színvonalas döntőket láthattak az érdeklődők. A versenyt megtekintette Kiss László, a felnőtt válogatott szövetségi kapitánya, valamint Güttler Károly szövetségi edző is. Valamennyi döntő itt...    Az esemény média-támogatója a Hírszem Média'

Videók, képek :    1. nap  -   2. nap

Eredmények :   ITT

A verseny statisztikája :  ITT megtekinthető

2010. március 05. 20:59

ISM Berlin: Jurinovics Aida az éremhalmozó

A hagyományos tavaszi ISM Meet első napján néhány világsztár mellett a pécsi Jurinovics Aida is rajtkőre állt, s mindjárt négy aranyérmet zsebelt be. Federica Pellegrini már most nagyszerű formában, 400 és 800 gyorson is a világranglista élére ugrott az első napon. Luca Marin nem tűnik acélosnak.

Jurinovics amiben elindult az első napon ott nyakába aranyérem került, kivétel az 50 méter pillangó, itt második helyet szerzett. Lazsálásról persze szó sem volt, hiszen az 1998-as születésű úszó 800 gyors, 200 vegyesen, 200 háton és 200 méter mellen is sorban gyűjtötte a győzelmeket, itt-ott igen figyelemre méltó eredményekkel.

Berlinben az olasz válogatott apraja-nagyja is megfordult, közülük elsősorban Federical Pellegrini csillogott, aki délelőtt 800 gyorson nyert (8:31.07), majd ugyanezt délután is megismételte, ezúttal 400 méteren (4:05.57). Mindkettővel - természetesen - vezeti az idei világranglistát.

Ha nem is ennyire, de mindenképp előkelő helyre került a brit Michael Jamieson, aki Gyurta Dani "felségterületén", 200 mellen sziporkázott (2:12.62).

Ugyanakkor Cseh Laci nagy ellenlábasa, Luca Marin ezúttal 4:25-ös sem tudott belül úszni 400 vegyesen, bár tény: a győzelemhez ezúttal a  4:27.88 is elegendőnek bizonyult.